گروه مهندسی گلدن ولدز (golden welds) از سال 1389 با ادغام فعالیت­ های دو شرکت آمیزه جوش آریا و بازرگانی پرشین جوش، با هدف همپوشانی خدمات فنی- مهندسی و بازرگانی در حوزه صنایع جوش و برش شروع به کار نمود. بدین ترتیب با ادغام فعالیت­ ها و توانمندی های دو شرکت مذکور تحت یک نام واحد، یعنی گروه مهندسی گلدن ولدز امکان ارائه همزمان طیف وسیعتری از خدمات به صنعتگران عزیز فراهم گردید. در حال حاضر این مجموعه قادر به ارائه خدمات متنوع مهندسی و بازرگانی در زمینه­ های اتوماسیون و رباتیک، کلدینگ و هاردفیسینگ، تأمین و ساخت تجهیزات خاص و لوازم جانبی جوشکاری و برشکاری، تأمین مواد مصرفی جوشکاری شامل انواع الکترود و سیم جوش های آلیاژی، عملیات حرارتی موضعی، متال اسپری، ورقهای ضد سایش و ... می­ باشد.

همواره اهداف متخصصان این مجموعه بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر تکنولوژی­ های روز به سراسر کشور می ­باشد که با توجه به موارد ذکر شده خط مشی و ساختار این مجموعه در راستای فعالیت های صنعتی و بازرگانی بخصوص در حوزه اتوماسیون و جوشکاری رباتیک برنامه ریزی گردیده است.

به کارگیری تیم کاملا مهندسی این گروه چه در امر فروش و چه در امر خدمات پس از فروش بیانگر دیدگاه توسعه طلب و آگاه بر ضرورت­ ها و نیازمندی­ های صنایع بوده و جهت بهبود و کمک به رشد و حل مشکلات این رسته، از تلاشی فرو گذار نخواهد کرد. ديدگاه بلند مدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتيبانی نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که با توجه به آنچه تا کنون انجام گرفته است براي مجموعه Golden Welds تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته ­است.

به امید آن که از دانش و تجربه خود براي يافتن بهترين نتایج بهره گيريم.
  
دی ان ان evoq