درباره ما

درباره گلدن ولدز

گروه مهندسی گلدن ولدز (golden welds) از سال 1389 با ادغام فعالیت­ های دو شرکت آمیزه جوش آریا و بازرگانی پرشین جوش ، با هدف همپوشانی خدمات فنی- مهندسی و بازرگانی در حوزه صنایع جوش و برش شروع به کار نمود. بدین ترتیب با ادغام فعالیت­ ها و توانمندی های دو شرکت مذکور تحت یک نام واحد، یعنی گروه مهندسی گلدن ولدز امکان ارائه همزمان طیف وسیعتری از خدمات به صنعتگران عزیز فراهم گردید. در حال حاضر این مجموعه قادر به ارائه خدمات متنوع مهندسی و بازرگانی در زمینه­ های اتوماسیون و رباتیک، کلدینگ و هاردفیسینگ، تأمین و ساخت تجهیزات خاص و لوازم جانبی جوشکاری و برشکاری، تأمین مواد مصرفی جوشکاری شامل انواع الکترود و سیم جوش های آلیاژی، عملیات حرارتی موضعی، متال اسپری، ورقهای ضد سایش و ... می­ باشد.
همواره اهداف متخصصان این مجموعه بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر تکنولوژی­ های روز به سراسر کشور می ­باشد که با توجه به موارد ذکر شده خط مشی و ساختار این مجموعه در راستای فعالیت های صنعتی و بازرگانی بخصوص در حوزه اتوماسیون و جوشکاری رباتیک برنامه ریزی گردیده است.
به کارگیری تیم کاملا مهندسی این گروه چه در امر فروش و چه در امر خدمات پس از فروش بیانگر دیدگاه توسعه طلب و آگاه بر ضرورت­ ها و نیازمندی­ های صنایع بوده و جهت بهبود و کمک به رشد و حل مشکلات این رسته، از تلاشی فرو گذار نخواهد کرد. ديدگاه بلند مدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتيبانی نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که با توجه به آنچه تا کنون انجام گرفته است براي مجموعه Golden Welds تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته ­است.
به امید آن که از دانش و تجربه خود براي يافتن بهترين نتایج بهره گيريم.

۱۳ سال سابقه

مشاوره تخصصی

ارائه تجهیزات و خدمات متنوع

دیگر شرکت‌های ما
آمیزه جوش آریا

شرکت آمیزه جوش آریا از سال 1386 با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در صنایع جوش و برش تأسیس گردید. این شرکت با ارائه خدماتی ازجمله طراحی، نصب و راه اندازی انواع سیستمهای اتوماسیون و رباتیک، ساخت تجهیزات خاص جوشکاری شامل انواع تورچهای با توان بالا برای جوشکاری و برشکاری اتوماتیک، اجرای پروژه­ های کلدینگ و هاردفیسینگ شروع به کار کرده، سپس با ارائه خدمات عملیات حرارتی و متال اسپری آن را گسترش داد. در نهایت با ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای از جمله نگارش دستورالعمل جوشکاری (WPS) فعالیت های خود را تکمیل نمود. همواره هدف اصلی متخصصان این واحد ارائه راه حل های بهینه و مبتنی بر تکنولوژی های روز به صنعتگران، با آگاهی و شناخت دقیق از نیازهای فنی آنهاست.

پرشین جوش

فعالیت پرشین جوش از سال 1388 با هدف ارائه خدمات بازرگانی در صنایع جوش و برش شروع شد. تأمین تجهیزات، ملزومات و مواد مصرفی جوشکاری از جمله انواع اینورترهای جوش و برش، سیستمهای رباتیک و قطعات یدکی آنها، تجهیزات عملیات حرارتی جوش، تجهیزات متال اسپری، تجهیزات آزمایشگاهی متالورژی، ورق­های ضدسایش، انواع سیم جوش و الکترودهای آلیاژی به خصوص سیم جوش­های کلدینگ و هاردفیسینگ از جمله توانمندی های این شرکت می­ باشد. تیم متخصص این واحد با تکیه بر دانش فنی،تجربه کافی و آگاهی دقیق از نیازهای واحدهای کوچک و بزرگ در صنایع جوش و برش شما را به سمت بهترین انتخاب هدایت خواهند کرد.

خدمات قابل ارائه در صنایع
 • آقای مهندس محتشم
  آقای مهندس محتشم
  مدیر مجموعه پارس بنیان فناور

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

 • آقای امین حسن زاده
  آقای امین حسن زاده
  مدیر مجموعه وبکده

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.