چـیـسـتـی و چـرایـی . . . 

درباره آجاکو

شرکت آمیزه جوش آریا (آجاکو) ، با محوریت تولید و تامین ماشین آلات اتوماسیون و رباتیک جوش، ارائه خدمات پوشش دهی و جوشکاری سطح (Hardfacing, Cladding) و همچنین ساخت و  تامین تجهیزات و مواد مصرفی جوش و برش از رهبران اصلی صنعت جوش ایران میباشد.
تکنولوژی آجاکو انقلاب جدیدی در بخش تولید، تعمیر و نگهداری طیف گسترده ای از صنایع ایجاد میکند که کماکان بسیاری از صنعتگران از وجود آن بی اطلاع هستند.

20 سال سابقه

یکپارچگی در دانش و تکنولوژی

بیش از 300 پروژه

 
 
 
چـــــیســـــتــــــی

ارائه تخصصی انواع خدمات پوشش دهی و جوشکاری سطح، بازسازی و تولید انواع تجهیزات و قطعات خطوط در معرض سایش، تولید و تامین انواع ورق ضدسایش و مواد مصرفی جوش و همچنین ساخت ماشین آلات تمام اتوماتیک جوشکاری سطحی و اتصالی، ما را به یکه تازی بی بدیل در این صنعت مبدل کرده است. بیش از 20 سال است که کاربران بزرگ صنعتی در حوزه فولاد، نفت و گاز و پتروشیمی، معادن، سیمان، نیروگاه ها و ... در سراسر کشور برای افزایش میزان بهره وری، کاهش چشم گیر هزینه های تولید و تعمیر و نگهداری خود به راهکارهای هوشمندانه ما در  این خصوص اعتماد کرده اند.  شـــما نیز از این قـائـده مستـثـنی نخواهید بود!

چرایــــــــــــــــــــی

همواره افزایش راندمان واحد تولید و کاهش هزینه های کل مالکیت (TCO) دغــــدغـــــه ای اســـت که هـــر ارگـــان صـــنعتی برای رسیدن به اهــــداف مالی مطـــلوب خـود در نظر دارد. هزینه هایی ناشــــی از تــــعمـــیــــرات واحد تامین و نگهداری و اتــــلـاف زمان و‌ انرژی و کاهش بهره وری نیـــــــروهای واحــــد تولید در بازسازی یـا نوسازی خطوط درگیر ســایـش و خوردگی...  آمیزه جوش خـــدمات پوشش دهی و جوشکاری سطح (Hardfacing - Cladding)  را به عنوان راه حلی بسیار جذاب و مناسب جهت جلوگیری و کاهش این معضلات معرفی میکند که میتوانید جهت مطالعه به بخش خدمات سایت یا کاتالوگ "راهـنمای جامع خدمات پوشش دهی سطح آمیزه جوش" مراجعه کنید. شایان توجه است که  برخی شرکت های تولید کننده قطعات جهت مقاوم سازی قطعات و محصولات خود، میبایست این عملیات را در بخشی از فرایند تولید خود تعریف کنند. آمیزه جوش با بیش از 20 سال سابقه در زمینه ارائه این دسته خدمات، ماشین آلات و متریال مصرفی  مورد نیاز مجموعه متقاضی جهت انجام این خدمات را با توجه به فرآیند تولید آن تعریف، تولید یا تامین میکند. این دیدگاه اقتصادی و کیفی، ما را ملزم به ورود به حیطه طراحی، ساخت و  تامین ربات های اتوماسیون جوش در زمینه جوش های اتصالی نیز نموده که مـیـــتــوانـــیـــــد در بخـــش ماشـــیــــن آلــات آجــــاکــو یا "کاتالوگ اتوماسیون آجاکو" دنبال کنید.